Υπάλληλος Γραφείου
Άγιος Δημήτριος Αττικής (Κέντρο) - Άλλες Ειδικότητες (Υποστήριξη Γραφείου, Εξυπηρέτηση Πελατών, Λογιστήριο)
ΝΕΑ 26 - 35 ετών ζητείται από εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του αυτοκινήτου ως υπάλληλος γραφείου για γραμματειακή υποστήριξη.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τιμολόγηση
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Διαχείριση Social Media

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ Οργάνωσης Επιχειρήσεων ή Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας
  • Βασική γνώση e- marketing
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος
  • Πολύ καλή γνώση & χειρισμό υπολογιστών (MsOffice)
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο του αυτοκινήτου θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν.

Άμεση πρόσληψη

Πλήρης απασχόληση 09:00- 17:00

Ασφάλιση

Ικανοποιητικός μισθός

Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ.

Αποστολή βιογραφικών

, 10:00-18:00
Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη 3 Απριλίου 2024