Τεχνικός Συντήρησης Mηχανημάτων
CAS Recruitment Group - Λαύριο - Συντηρητές - 1.150 €

Η CAS Recruitment Group, εταιρεία στον κλάδο της εύρεσης

ανθρώπινουδυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Τεχνικό Συντήρησης Μηχανημάτων για μονάδα παραγωγής με έδρα στο Λαύριο.

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση εξοπλισμού σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Ανίχνευση βλαβών και επίλυση προβλημάτων για την ομαλή λειτουργία των μηχανών
  • Διασφάλιση της συμμόρφωσης με τους κανόνες Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο στους τομείς της Ηλεκτρολογίας, Μηχανολογίας ή σε άλλο συναφή κλάδο, ως απόφοιτος/ή Ανώτερης ή Τεχνικής & Επαγγελματικής Σχολής
  • Σχετική εμπειρία
  • Τήρηση διαδικασιών και χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες

Παροχές:

  • Μισθός: 1150 ευρώ καθαρά (πενθήμερο, 8ωρο)
  • Μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις με εταιρικό λεωφορείο
  • Ticket Restaurant σε μηνιαία βάση
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Παρέχεται εκπαίδευση
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας
Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου 2024
CAS Recruitment Group

We’re an international recruitment group with an international presence.

We specialise in bringing highly skilled workers from the Philippines to fill key roles in Europe. We were founded in 1991 to provide experienced domestic workers for the Cyprus market. Over the years, we’ve expanded and forged new partnerships to become an international network spanning Europe and Asia. Today we provide talented workers to clients across six countries and multiple industries, from agriculture and manufacturing to tourism and hospitality. We have self-owned offices in six countries: Cyprus, Greece, Poland, Bulgaria, the UK and the Philippines. We’re also affiliated with agencies in Malta, Ukraine, Philippines, Vietnam, India, Sri Lanka, Nepal and Brazil.